...jak se z medicíny zbláznit jen částečně...

Den 5 (Den před Dnem D)

11. prosince 2008 v 0:02 | Lenjulenka
Den 5 jsem zahájila nebývalou nechutí odebrat se na pitevnu (protože jsem věděla, co mě čeká...) a v době, kdy to ještě nebylo nezbytně nutné, jsem tam vyslala své šikovné demonstrátory, ať zápasí s prváky na vlastní pěst. Ti mě přivítali nezvykle naučení a až na pár výjimek se o ně v pátek nebojím... No, nebojím... Vlastně se bojím ještě víc, protože vím, že oni ví, ale zkoušející to vědět nebudou, že ví, i když ve stresu a nervozitě nedejbože nic nepoví. Mám z toho takový vítr, že jsem zralá na Stilnox, aby ze mě zítra nebyla jenom třaslavá šedivá mátoha... Nezbývá, než doufat, že prváci odolají prvnímu náporu adrenalinu lépe než já.
Nesnáším zkoušení. Fuj. Ble. Ale když musím, tak musím - dnes mě čekalo 11 lidí prozatím ochuzených o tento vrcholný zážitek a polovina z nich mi před očima začala vibrovat jak sulc, jako by je zkoušel sám prof. PP. Nějaká autorita být musí, ale kurňa, abych jim způsobovala takový duševní teror, na to mě neužije. Jenom Tomáš, ten si z toho až příliš okatě nic nedělá - dnes si dobrovolně k závěru řekl o druhé zkoušení a ještě byl na mě lehce přidrzlý. Že, Tomáši? :D
Z anatomáku jsem vystřelila jak raketoplán, s tím, že mě tam už nikdo neuvidí... minimálně tedy do zítřka, ach.

PS. Perly dnešního dne: v. cephalica byla cca čtyřikrát basilikou, jindy nervem a dokonce jednou i a. thoracoacromialis. A kdo mi ještě někdy v životě řekne, že funkce quadratus plantae je flexe nohy, tomu tu nohu vlastnozubně uhryznu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mariana Mariana | Web | 11. prosince 2008 v 8:08 | Reagovat

"vlastnozubně" je mocný slovo:)))

Jo a chválim novej obrázek, sluší ti to.

2 Lenjulenka Lenjulenka | 11. prosince 2008 v 8:18 | Reagovat

No tak jak jinak než vlastnozubně, vlastnoručně moc kousat neumím :DD

Děkuju za pochvalu obrázku, už to chtělo aktualizaci, protože ten předchozí byl dva roky starý a navíc tu s tím vůbec neladil ;))

3 Laura Laura | 11. prosince 2008 v 10:02 | Reagovat

:-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama