...jak se z medicíny zbláznit jen částečně...

Červen 2010

Co bylo, bude, je aneb Suma sumárum za poslední rok

22. června 2010 v 23:05 | Lenjulenka |  Pocity, pohnutky, mé filozofické úvahy a jiné pitomosti
Čtvrťák jsem co do popisu svých studijních peripetií vzala poněkud poctivěji. Páťák byl v porovnání s ním hodně akademicky hektický (a je, tedy snad jen do příštího úterý, kdy hodlám bez kyslíkové masky, šerpů a bohužel i vhodného obutí pokořit Everest jménem Interna). Dnes, sedíc mezi učebnicovým rájem napravo a propiskovým královstvím nalevo (viz níže ;), alespoň pár slov o tom, co Lenjulenka celou tu dobu vlastně páchala - s příslibem, že v průběhu dlouhých teplých večerů svých posledních práznin některé ze následujících myšlenek rozvede :)

Tedy, co teď MOMENTÁLNĚ JE:
interna
...částečně to ale je optický klam. Nestíhám, jako vždy, učebnice nečtu, ale jen jemně hladím a spoléhám na osmózu (to vpředu jsou vypracované otázky). A Harper je pozůstatek Drahého chemie (od konce května nebyla síla ho přesunout do věčných lovišť).

Mimochodem, víte, co je to PROKRASTINACE? :)


Je libo vypracované otázky z fyziologie? :)

22. června 2010 v 0:07 | CabiCz |  Škola a tak podobně...
Čerstvé, právě z pece vytažené, nic si neodpouštějícím perfekcionalistou pečené! Můj Drahý byl tak šílený, že přežvýkal Trojana s Myslivečkem do krásné barevné podoby s vlastními duhou hrajícími schémátky :) Obdivujte a třeba i využijte ;)

VYPRACOVANÉ OTÁZKY Z FYZIOLOGIE ke stažení ZDE


Upgradovaný frontální řez rektem

6. června 2010 v 10:15 | Lenjulenka |  ANATOMIE
Ať slouží! :-)
(omlouvám se za popisky v angličtině; tento obrázek po mě specificky chtěli mí studenti z anglické paralelky)
Frontální řez rektem